top of page

AKIS BADO
 

AKIS BADO yra animacijos ir kino gamybos studija, įkurta 2019 metais Vilniuje. Studija dirba su pakadriui piešta animacija, orientuojasi į aštrias, naratyvines istorijas ir nenuglūdintą vizualinę stilistiką.

 

Studija bendradarbiavo kuriant filmus „Sniego pastogė“ „Kino žmonės karantine“, „Mora Mora“. Šiuo metu vysto animacinį filmą „Žvejybos uostas“ (rež. Robertas Nevecka, prod. Giedrė Burokaitė)​

 

Giedrė Burokaitė

burokaite.giedre@gmail.com

+370 675 21161

snowshelter_still_03.jpg
Animatrix pic.jpg

ANIMATRIX

www.animatrix.lt

Per daugiau nei dešimtmetį veiklos, Animatrix tapo pirmaujančia kūrybos studija, siūlančia aukštos kokybės animacijos ir vizualiųjų efektų, skirtų reklamos, pramogų bei žaidimų pramonei, sprendimus.

Nors studija įsikūrusi Vilniuje, tačiau Animatrix komanda padeda savo partneriams įgyvendinti kūrybines idėjas visame pasaulyje ir sėkmingai bendradarbiauja su užsienio partneriais. Kiekvienas projektas – nuo scenarijaus sukūrimo iki sumanymo išpildymo ekrane – Animatrix komandos vertinamas kaip unikalus ir išskirtinis uždavinys.

Per ilgus metus mūsų talentinga komanda dirbo su vienais savo srityje geriausių režisierių, prodiuserių bei nepriklausomų menininkų, paversdama jų vaizduotę ir istorijas realybe. Tai padėjo mums susikurti nepaprastą ir išskirtinį darbų portfolio.

Mūsų studija teikia kompiuterinės animacijos bei vizualiųjų efektų paslaugas, pradedant vizualios koncepcijos sukūrimu bei 3D modeliavimu ir baigiant 3D renderinimu bei skaitmeniniu kompozitingu, įskaitant viską tarp jų: personažų riginimą ir animaciją, specialiuosius efektus ir t.t.

Išskirtiniai kūrybiniai elementai ir ryškūs personažai yra tai, ką Animatrix profesionalų komanda puikiai išmano ir dėl ko myli savo darbą. Jei ieškote vizionieriškų pasiūlymų, jums artimos studijos vertybės ir darbo etika, susisiekite – pažadame įdomią patirtį ir lūkesčius atitinkančius rezultatus.

 

Dovydas Vilkelis

dovydas@animatrix.lt  

+370 671 17365

APARAT

www.aparat.lt

 

APARAT – neseniai įsikūrusi studija, kuri fokusuojasi į animacinių filmų, videomenų ir išskirtinių vizualų gamybą. 

 

Nors esame dar gan jauni, dirbame su talentingais, patyrusiais ir darbščiais menininkais, siekiančiais kurti autentiškas ir vizualiai ypatingas animacijas. 

 

Mūsų studija sukūrė kompiuterines grafikas teatro instaliacijai „Fabrica“, kuri buvo nominuota Auksiniu scenos kryžiumi.

 

Jūsų svajones verčiame virtualia geometrija nuo 2020 metų. Esame įsikūrę Vilniuje, Lietuvoje.

 

Jonas Konstantinavičius

info@aparar.lt

+370 601 32638

AP-LAA_v1.1.0.jpg
Paskutine_stotele-Menulis2.jpg

ART SHOT

www.artshot.lt

 

2012 metais įkurta kino gamybos kompanija ART SHOT vysto ir gamina autorinius animacinius filmus, vykdo tarptautinę animacijos koprodukciją.

 

2016 metais pirmasis ART SHOT prodiusuotas filmas “Nuopuolis” (Trumpametražė lėlių animacija, rež. Urtė Oettinger ir Johan Oettinger, Lietuvos - Danijos bendros gamybos filmas) gavo Lietuvos kino akademijos apdovanojimą “Sidabrinė Gervė” kaip geriausias metų animacinis filmas.

 

Agnė Adomėnė

agne@artshot.lt

+370 620 88522

BLON Animacijos ir videožaidimų festivalis.
www.blon.lt

 

BLON – unikalaus „butikinio“ formato animacijos ir videožaidimų festivalis, kuriame gali sutikti „Pixar“ studijos ar „Ubisoft“ kompanijos talentą ir niekam nežinomą būsimą genialų kūrėją. 

 

Tai inovatyvus ir rafinuotas inkubatorius, kuriame jauni neatrasti talentai susitinka su industrijos rykliais. 

 

BLON programoje – kontraversiški filmai ir videožaidimai suaugusiems bei vaikams skirta, subtili ir estetiška Prancūzijos ir kitų šalių meistrų animacija ir videožaidimai. 

 

BLON programa – interaktyvi: čia dalyviai ateina ne tik pažiūrėti filmų ir "pageiminti". Festivalio metu vyksta susitikimai su pasaulinį pripažinimą pelniusiais užsienio šalių kūrėjais, seminarai, meistrystės dirbtuvės industrijos profesionalams ir naujokams, kūrybinės dirbtuvės vaikams.

 

BLON eksperimentuoja ir siūlo patirtis, kurios išlieka!

Laura Almantaitė

laura@blon.lt

+370 698 27519

BLON_Img_02-22.jpg
ARTBOX laisvalaikio klubas.jpeg

BROOM FILMS

„Broom Films“ – auganti Lietuvos įmonė, įkurta 2016 m.

 

Gamindama tiek vaidybinius, tiek dokumentinius ir animacinius filmus, įmonė siekia dirbti su kylančiais kino talentais bei nuolat ieško istorijų, kurias verta papasakoti.

Šiuo metu įmonė, bendradarbiaudama su Armėnija ir Vokietija, gamina ilgametražį dokumentinį-animacinį filmą „Aurora“ (rež. Inna Sahakyan).

Justė Michailinaitė

juste@broomfilms.lt 

+370 675 78746

IRON DIGITAL

www.irondigital.eu

 

Įmonės strategija nukreipta į kompiuterinės grafikos panaudojimą novatoriškiems sprendimams, edukacijai, meninio stiliaus kompiuterinėje grafikoje paieškoms bei savo produkto – interaktyvių bei animacinių aplikacijų, žaidimų ir filmų vaikams kūrimą.

 

Įmonės komandos šerdį sudaro žymios japonų kompiuterinių žaidimų kompanijos padalinio Tecmo Koei Baltija kolegos, turintys vertingos patirties kompiuterinių žaidimų meninės dalies kūrime bei projektų valdyme.

 

Vesta Juocevičiūtė

vesta@irondigital.eu

+370 612 22198

Gugi_Band.jpg
Sivuzas_00001_01_X1_0005.jpeg

KADRŲ SKYRIUS

www.kadruskyrius.lt 

 

Kadrų Skyrius yra pirmoji animacijos studija Lietuvoje skirta daugiausiai sustabdyto kadro technikai skleisti, įkurta režisieriaus Igno Meilūno ir prodiuserės Justės Beniušytės.

 

Vis dėlto, čia neapsiribojama tik stop kadro produkcija, tad ar tai filmas, reklama ar bet kokia kita kūrybinė vizualinė užduotis - su turimomis galimybėmis patiems gaminti dekoracijas ir filmuoti toje pačioje studijoje, Kadrų Skyrius visad atviras bendradarbiavimui ir kviečiantis pilnai išnaudoti kūrybinio DIY proceso potencialą.

 

Justė Beniušytė

juste@kadruskyrius.lt

+370 623 45179

MEINART
www.meinart.lt

 

„Meinart“ – tai animacijos namai, kuriuose gyvena komanda, turinti vieną bendrą tikslą – atgaivinti vaizdus ir pasakoti jais istorijas. 2012 metais studija buvo įkurta turint svajonę kurti spalvingą, charakteringą animaciją ir įsimintinus personažus. Tuo vadovaudamiesi ir dirbame: nuo 2D iki 3D animacijos, nuo komercinių darbų iki originalių studijos trumpametražių filmų.


Kalbant apie studijos filmus, „Hunt“ ir „Look“ nuskynė puokštę apdovanojimų tarptautiniuose festivaliuose, ir mes neketiname sustoti. „Meinart“ komanda šiuo metu animuoja ilgo metro doku-animacinį filmą, kuria du trumpo metro filmus vaikams „Tobulai tinkantys“ ir „Riešutortą“. Ir, žinoma, specialiame stalčiuje dar laukia krūvos idėjų ateičiai.

Meinardas Valkevičius

info@meinart.lt

+370 696 91 051

TPFwide3.png
Trail-of-Angels2_1.jpg

OKTA

www.okta-studio.com

 

OKTA yra pirmaujanti 3D animacijos ir vizualiųjų efektų filmams, animacijai, žaidimams ir reklamos industrijoms kūrėja, ypatingą dėmesį skirianti aukščiausiai produkcijos kokybei.

 

OKTA buvo įkurta Lietuvos CG industrijos pionierių, kurie dirbę, kaip komanda 6 metus, nusprendė įkurti savo nuosavą kompaniją ir dabar su pasididžiavimu gali pristatyti pasaulinio lygio skaitmeninius darbus, kurie buvo apipilti daugybe apdovanojimų ir ekspertų įvertinimų.


Vitalijus Žukas

vitalijus.zhukas@gmail.com

+370 611 40558

PET PUNK

www.petpunk.com

 

PetPunk - tai daugiau nei dešimtmetį dirbanti menininkų kolaboracijos studija, kurios veiklos sferos apima eksperimentinę animaciją įvairiomis technikomis, plastikos meną, dizainą bei įvairius šių disciplinų junginius.

 

Autentiškų, vizualiai iššaukiančių, tačiau savitai subtilių ir estetiškų darbų kūryba yra pagrindinis komandą vienijantis tikslas, kurio siekiama tyrinėjant kontraversiškus kūrybos objektus.

 

Miglė Pelakauskė

Migle@petpunk.com

+370 685 51745

kadras-iš-filmo-Kaukai.jpg
PURGA.jpeg

UPĖ MEDIA

 

„UPĖ Media“ misija – kurti prasmingus ir socialiai paveikius animacijos projektus. Buriame talentingus kūrėjus, dirbančius su įvairiomis animacijos technikomis: nuo klasikinės rankomis pieštos iki interaktyvios, virtualios realybės.

 

Šiuo metu prodiusuojame du trumpo metro animacinius filmus: poetinę istoriją „Moteris ir jos gyvenimai“, rež. Rasa Joni ir tautosaka paremtą „Darkią pasaką“, rež. Karolina Bielskytė. 

Laura Almantaitė
laura@upe.media

+370 698 27519

TYLUS KINAS

www.tyluskinas.lt

Animacijos studija veikia nuo 2015. Užsiima reklaminių klipų gamyba, edukaciniais filmais, programavimo darbais.

 

Vienas sėkmingiausių įgyvendintų projektų – „Grybų karas”.

Antanas Skučas 

tyluskinas@gmail.com

+370 633 83291

Scena_5.jpeg
2018-09-07 12.14.19.jpg

URAGA
www.uraga.lt

 

We are transformation, an eternal flow, the force that shapes matter into form, through which we create a vision for the whole to become one. Through creative evolution, we design future tools to express our inner self.

We are Creatives, Storytellers, Producers - a team dedicated to collaborate with brands, production companies & agencies from all over the world to create outstanding content.

Andrius Gricius
info@uraga.lt
+370 643 06 498

bottom of page